Pis Yedili 84. Bölüm Fragmanı

Pis Yedili 84. Bölüm Fragmanı sanalfirmalar.gen.tr adresine eklenmiştir. Show tv de ekrana gelen ve gençlerin severek izlediği çarşamba günlerinin reyting şampiyonu dizi Pis Yedili 81.Bölümü ile 11 Eylül 2013 Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Ayrılan ve yeni gelen oyunculara ragmen izlenme oranları gayet başarılı seyreden Pis Yedili 81. Bölüm fragmanını içeriğin devamında izleyebilirsiniz.

 

Pis Yedili 84. Bölüm Fragmanı Elçin Ceyhun’u takip eder ve yeni dairede Ceyhun ve Zeynep’i yakalar. Fatih, anneleriyle birlikte nişan mevzusunu konuşmak için Cimbom ‘ un evine gelmiştir. Cimbom okuldan döndüğünde onları evde görünce deliye döner. Annesiyle tartışma sonucunda da evi terk eder. Pis Yedili 83. bölümünde Rüzgar hastanede Günçiçek’in ziyaretinden etkilenmiştir. Günçiçek ise kendisi için tehlikenin önüne atılmasından etkilenmiştir. Pis Yedili yayınlanacak bölümünde Rüzgar ve Cimbom aşkı kapıdadır. Pis Yedili yeni bölümünde Rüzgar Günçiçek’i evinde ziyaret eder ve O’na inceden bir gönderme yapar. Günçiçek’e beyaz atlı prensi olmak isteğini söyler, Günçiçek ise yıllardır beyaz atlı prensim dediğim insan beni terk etti ben artık inanmıyorum o masallara der.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>